تبلیغات
اعتیاد و عوارض آن - زنگ خطر اعتیاد در بین زنان زده شده، مسوولان فكری كنند .
اعتیاد و عوارض آن
اعتیاد بدترین بلای عالم

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 فروردین 1388
مخبر كمیسیون اجتماعی مجلس هفتم گفت: زنگ خطر رشد اعتیاد در بین زنان و دختران ایرانی زده شده است و مسوولان بیش از این در چاره اندیشی اساسی تعلل نكنند.

مخبر كمیسیون اجتماعی مجلس هفتم:
 زنگ خطر اعتیاد در بین زنان زده شده، مسوولان فكری كنند
 مخبر كمیسیون اجتماعی مجلس هفتم گفت: زنگ خطر رشد اعتیاد در بین زنان و دختران ایرانی زده شده است و مسوولان بیش از این در چاره اندیشی اساسی تعلل نكنند.
 محمدعلی مقنیان در گفت و گو با خبرنگار" ایلنا" افزود: البته در مواردی شاهدیم كه برخی مسوولان و كارشناسان مبادرت به اعلام آمارهای اغراق‌‏آمیز در مورد رشد اعتیاد در كشور می‌‏كنند كه فقط به ایجاد جوی متشنج در جامعه دامن می زنند.
 وی افزود: البته با توجه به نرخ رشد كنونی اعتیاد در بین زنان و شرایط حاكم بر جامعه در صورت ادامه این روند، پیش بینی‌‏ها آینده‌‏ای نگران كننده را نشان می‌‏دهد.
 نماینده بیجار در مجلس هفتم با تاكید بر رشد روزافزون اعتیاد و مصرف دخانیات در بین زنان ایرانی گفت: البته به همین موازات مردان نیز در زمینه مصرف موادمخدر رشد داشته‌‏اند لذا مبارزه با پدیده شوم اعتیاد، نیازمند عزمی ملی است.
 وی افزود: در بسیاری موارد خانواده هایی كه در آن فرد معتاد وجود دارد، معمولا فرزندان تحت حمایت مادران از آلودگی محفوظ می‌‏مانند ولی در صورت آلوده شدن زنان، فرزندان و نسل های آتی كشور دیگر هیچ پناهی برای آلوده نشدن ندارند.
 مقنیان افزود: اگر امروز نتوانیم میزان رشد اعتیاد و مصرف دخانیات را در جامعه به ویژه زنان كنترل كنیم، قطعا در آینده با چالشی جدی مواجه می شویم و این مساله به امری غیر قابل كنترل بدل خواهد شد.
 وی بیكاری و فقر را مهمترین علت گرایش افراد به مواد مخدر دانست و گفت: البته در وهله اول برای كسب درآمد به فروش مواد مخدر سوق یافته و پس از مدتی كم‌‏كم به این مواد آلوده می شوند
منبع خبر: خبرگزاری كار ایران 18-10-83


طبقه بندی: اعتیاد، 
ارسال توسط نبما جوزدانی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بنظر شما بزرگترین مشکل جوانان امروز چیه؟
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

دانلود نرم افزار